Teklif Programı

Teklif Programı

Web Tabanlı Teklif Programı

Teklif Programı modern dijital çağın en büyük getirisi tartışmasız şekilde her alanda önemli avantajlar sağlayan akıllı programlardır. Yazılımı firmamız tarafından geliştirilen teklif programı türündeki programlar firmaların elini güçlendirecek çok yönlü özellikler taşıyor. Sözgelimi programımızı kullanarak yeni önerilerinizi müşterileriniz ile otomatik olarak paylaşabiliyorsunuz. Elbette bunun doğal sonucu olarak firmanızın bu tarz çalışma için ilave çaba harcamasına gerek kalmıyor. Üstelik son derece fonksiyonel ve işlevsellik yönünden ticari anlamda aklınıza gelebilecek her ihtiyacınızı karşılayan programımız tamamen firma odaklı bir anlayışla tasarlandı. Dolayısıyla sizlere büyük kolaylık sağlayacağını düşündüğümüz firmamızın teklif programını kullanmanızı mutlaka tavsiye ediyoruz. Program sayesinde tek tuşla binlerce potansiyel müşterilerinize hızlı bir şekilde ulaşma imkanı sağlamış oluyorsunuz.

Teklif Programları Uzun Süren Excel Çalışmalarından Sizleri Kurtarıyor

Bilindiği gibi bir müşteri arşivi oluşturmak ve daha da önemlisi bu arşivi güncel tutmak oldukça güç bir iştir. Teklif programları bu sorunun üstesinden gelmeniz için tasarlanıyor ve zorlu Excel dosyalarıyla uğraşmanıza gerek kalmıyor. Ancak firmamız bu yönde bir yazılım geliştirirken standart bir program ile yetinmedi ve uzun süren Ar-ge çalışmaları neticesinde çalışmalarınıza büyük rahatlama ve esneklik kazandıracak bir teklif programı geliştirdi. İsterseniz programımızı daha iyi algılayabilmeniz adına maddeler halinde bir sıralama ile ilerleyelim.

  1. Programımız ile kapsamlı yeni teklifler hazırlayabiliyorsunuz.
  2. Cari listenizi programımız içerisinde görebiliyorsunuz.
  3. Güncel stok bilgilerinden oluşan bölüm teklif sunmanızı kolaylaştırıyor.
  4. Ürün maliyeti hesaplama ve bu çerçevede teklif oluşturma işleriniz artık çok kolay.
  5. Müşteri ilişkileri yönetimi programı CRM içerisine entegre edilebiliyor.
  6. Müşteriler dışında tedarikçiler ve uluslararası şirketlere programımız ile son derece modern teklifler hazırlayabilirsiniz.
  7. Raporlama bölümü sayesinde dilediğiniz zaman Word veya PDF belgesi olarak döküm alabilirsiniz.
  8. Geçmiş tekliflerinizi analiz ederek firma ve ürün odaklı yeni teklifleri programımız vasıtasıyla oluşturabilirsiniz.

Görüldüğü üzere firmanıza veya işletmenize birçok yönden avantaj sağlayacak çok sayıda teknik özelliği bulunan bir teklif programı hazırladık. İzin verirseniz bu noktada çok kısa bir ilave de daha bulunalım. Örneğin firmamızdan müşteri ilişkileri yönetimine yeni bir boyut kazandıracak CRM programı, teknik servis programı veya ön muhasebe programı talep edebilirsiniz. Her yönüyle üstün programlarımızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.