Online Teklif Programı

Firmalar artık milyonlarca müşterisine hızlı ve etkili gelişmiş programlar yardımıyla ulaşıyor. Online teklif programı bunlardan biri ve son derece hızlı şekilde müşterileriniz ile iletişim kurmanızı sağlıyor. Yapmanız gereken web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşıp, profesyonel destek istemek olacaktır. isterseniz şimdi online teknik programı nedir ve programın hangi avantajları taşıdığını detayları ile aktarmaya çalışalım.

Fiyat Teklifi Hazırlama Programı Firmaya Büyük Avantajlar Sağlıyor.

Ticari anlamda faaliyet gösterenler bileceklerdir ki tüm bu iş süreçlerini sağlıklı şekilde takip edilebilecek. Bugüne kadar pek çok farklı Excel dosyası hazırlamak zorundaydılar ancak fiyat teklifi hazırlama programı sayesinde artık bu uygulama bir bakıma tarihe karışıyor diyebiliriz. Tabi isterseniz eski Excel dosyalarınızı veya cari takip amaçlı listelerinizi mevcut programa aktarabiliyorsunuz. Ayrıca stok kartlarınızı yine programa entegre edebilir ve program içerisinde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Teklif Takip Programı İle Müşteri Geri Dönüşlerini Anında Görün.

Müşterilere gönderilen teklifler ticari getiri beklentisi ile hazırlanır ve bu çerçevede teklif takip programı kullanılır. Müşterilerinizden aldığınız yanıtları kısa bir süre içerisinde değerlendirebilir ve tekrar müşterilerinize talepleri doğrultusunda dönüşler sağlayabilirsiniz. Dolayısıyla iş süreçlerini takipte çok daha etkin bir yapıya kavuşmuş olacaksınız. İsterseniz online teklif programı içerisinde yer alan diğer gelişmiş özellikleri maddeler halinde aktaralım.

  • Tedarikçi firma ve ürün takibi yapabilirsiniz.
  • Tekliflerinizi otomatik e posta kanalıyla müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.
  • Tüm teklif sürecini grafiklerle analiz edebilirsiniz. JPEG formatında görsel ya da Word, Acrobat veya Html formatlarında dokümana dönüştürebilirsiniz.
  • Program içerisinde hazır şablon tasarımı olması nedeniyle hiç zorlanmadan bu şablonda işlemlerinizi gerçekleştirerek teklifi çok kısa süre içerisinde hazırlayabilirsiniz.
  • Rapor ile hazırladığınız teklifler değişik formatlarda çıktı alınabilir.

Görüldüğü üzere son derece modern güvenli ve hızlı bir etkileşim sağlayan online teklif programı firmanızın dinamiklerini harekete geçirir.