Entegrasyon

CRM Entegrasyonu

Günümüzün gelişmiş bilgisayar programları artık her alanda etkin şekilde kullanılıyor. Bu alanların başında ticari amaçlı programlar geliyor ve CRM entegrasyonu olarak adlandırılan sistem bu programların bir kombinasyonu olarak yoğun bir şekilde talep görüyor. Peki, böylesine bir kombinasyon ne işe yarıyor veya fonksiyonel özellikleri nelerdir? Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve her yönüyle firmalara önemli avantajlar sağlayan bu bileşenin şirket açısından neyi ifade ettiğini aktarmaya çalışalım. İzin verirseniz öncelikle bu önemli entegrasyonun lisansı firmamıza ait programlar aracılığıyla gerçekleştirilebildiğini ilk etapta belirterek konumuza devam edelim. Söz gelimi eğer bir teknik servise sahipseniz aynı anda hem CRM programını hem de teknik servis programını bir arada kullanabiliyorsunuz.

Müşteri İlişkileri Yönetimi Programı CRM Modern İşletmelerin Vazgeçilmezi

Öncelikle ticari anlamda bulunduğumuz çağın en önemli gereksinimlerinin başında müşteri ilişkilerinin geldiği hepimizin malumudur. Çünkü firmanın pazarlama stratejileri bu çerçevede şekilleniyor. Dolayısıyla çok kısa bir tarifle müşteri ilişkileri yönetimi programı firmanızın pazarlama süreci etkin şekilde yönetmenizi sağlıyor diyebiliriz. İsterseniz öncelikle kısaca CRM programı hakkında sizleri bilgilendirelim. İngilizce “Customer Relationship Management” kelimelerinin kısa adı olan “CRM” programı kullanılmaya başlandığı günden bu yana firmanın son derece hayati fonksiyonlarını düzenleyerek vazgeçilmez bir program haline dönüştü. Ancak programın kullanıldığı ilk yıllarda salt müşteri ilişkileri üzerine kurgulanmış bir şablon olduğu için firmalar kullanmak zorunda oldukları diğer programlarını tek ekrandan takip etmek yerine farklı ekranlardan izlemek zorunda kalıyordu. İşte buradan hareketle firmamız yeni bir CRM programı geliştirdi yoğun kullanılan diğer programları bu programın çatısı altında toplayarak firmalara fonksiyonel anlamda mükemmel bir program tasarladı.

Ön Muhasebe Programı CRM İçerisine Entegre Edilebiliyor

İşletmelerin olmazsa olmazı ön muhasebe programı yine programın içerisine dâhil ettiğimiz bir başka önemli algoritma. Dolayısıyla Ar-ge ekibimiz tüm etkin programları sizler için bir araya getirdi ve bu alanda Devrim niteliği taşıyan bir program geliştirdi. Ayrıca programımızı kullanmak için çok önemli teknik bilgi sahibi olunmasına gerek bulunmuyor. Çünkü programımız firmanın uygun göreceği her personel tarafından rahatlıkla kullanılabilen bir ara yüze sahip. Veri analizi, irsaliye ve fatura düzenlenmesi, ciro bilgileri gibi işletmenize önemli avantajlar sağlayacak programlarımızı çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Tabi isterseniz firmamızdan birbirinden bağımsız olarak Satın Alma Programı, Teklif Programı veya Satış Programı gibi diğer önemli programları en cazip koşullarda satın alabilirsiniz. Ticari hedefinde %100 başarı sağlamayı ilke edinmiş firmaların vazgeçemeyecekleri CRM Entegrasyonu ile ilgili daha kapsamlı bilgi talep ederseniz kuruluşumuza günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Üstün özelliklerle donatılmış profesyonel programlarımızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Esen kalınız.