CRM Programı

CRM Programı

Online CRM Programı

Günümüzün modern işletmeleri artık müşteri ilişkilerine son derece önem veriyor. Önem verilen müşterilerinden gelen istek ya da önerileri yakından takip ediyor. Bu takip ile birlikte aktivitelerinizi CRM programı yani İngilizce karşılığı “Customer Relationship Management” (Müşteri İlişkileri Yönetimi) olan otomatik programlar yardımıyla gerçekleştiriyor. Bu kadar yoğun bir sirkülasyonu geleneksel metotlarla kontrol altında tutmak takdir edersiniz ki mümkün değildir. İzin verirseniz bu noktada kısa bir hatırlatma yaparak konumuza devam edelim. İşletmenin müşteri ilişkileri kapsamında ihtiyaç duyduğu tüm algoritmaların bulunduğu CRM programını mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz. Bu çerçevede firmamızın programını kullanarak;

  1. Müşterilere hangi hizmetlerin verildiği (tarihsel kayıtlar).
  2. Müşteri talepleri ve Şikayetleri.
  3. İstek, öneri veya şikayetlerin değerlendirilmesi sonrasında personelin tuttuğu kayıtlar.
  4. Hizmetin sunumunda hangi personelin görev aldığı ve bu personelin görevlerdeki performansı.
  5. Müşterilere doğrudan ulaştırılacak mesajlar ve geri dönüşleri. Yani potansiyel müşterileri tespit etmek.

Daha sayamayacağımız pek çok avantajı tek program sağlayabileceksiniz.

CRM Programı

CRM Programları İçin Geliştirdiğimiz İlave Modüller Çok İşinize Yarayacak

Hepimizin bildiği üzere bir firmanın aktivitesi sadece müşteri ilişkileri üzerine kurulu değildir. Dolayısıyla firmalar CRM programları haricinde daha birçok farklı program kullanmaya ihtiyaç duyulabiliyordu. Özel kurgulanmış programımız ile bu konu sorun olmaktan çıktı ve birçok farklı CRM programı içerisinde problemsiz çalışacak şekilde tasarladık. Söz gelimi şirketin birinci basamak muhasebesi olan ön muhasebe programını bu program içerisine yerleştirilebiliyoruz. İşletmelere büyük avantaj sağlayacak farklı programları tek program içerisinde entegre ettik. Bu entegrasyon ile ortaya çıkabilecek sorunların üstesinden geldiğimizi mutlulukla ifade etmek isteriz.

Ön Muhasebe Programı ve Daha fazlasını sayfamızda bulacaksınız

Bilindiği üzere bir firma açısından ön muhasebe olmazsa olmazlar arasında yer alır. İhtiyacınız olan ön muhasebe programı ve diğer entegre programları firmamızın web sayfasında inceleyerek satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra başta CRM programı olmak üzere tüm üstün yönleri ile müşterilerinize ulaşmanızı sağlıyoruz. Teklif programı, cari takip programı ve nakit akışınızı kontrol altına alacak tahsilat programı taleplerinizi karşılayabileceğimizi unutmayınız. İşlevsel ve fonksiyonel yönleriyle modern bir işletmenin talepleri için hazırladığımız programlarımızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Esenlikler dileriz.